Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    válasz MdewC #20847 üzenetére

    Sztem ne ítélj most, mert a game a szar a napokban. Bárki lenne a csapatodban, ugyan ez lenne. :R

    Én is lecseréltem a védelem bal oldalát, Sandro-Lila Benátiára, és semmi előrelépést nem érzek
    IF Roussilon- IF Marcelo után.
    Egyszerüen szar volt a gameplay a hétvégén.

    A csorgoó passzokat váró emberek, +lekezelem, addigra a másik oldalról odaérő védő ismerős, adom.

    Ami nálam új, és eddig nem volt, vagy nem tűnt fel, az a "lukat rúgok gólhelyzetbe" :Y
    Nem tudom, ez most feature, vagy csak balfaszság, de majd minden meccsen jelen van.
    Egyébként nem lenne gond, mert van ilyen, de nem mindegy kivel, milyen helyzetben.
    A másik a passz nem elérése. Passzolok valakinek tisztán, jó az irány, az erő, de a balfasz arrébb megy, onnan nyúl érte, és nem éri el. Jelen van még a bedobás az ellenfélnek, és a kapuskidobás, mikor full erővel próbálom a szélsőnek odadobni a labdát, de Handa inkább beejti a középső csatár elé.

    Nekem ezekből van elegem.

    No meg a legveszélyesebb a 2-0-ás vezetés. Ha 1-0, vagy 3-0 ide, akkor nincs gond, de 2-0-ról tuti minimum döntetlen, vagy bukó. Már előre ideges leszek, ha 2 góllal megyek, főleg egy gold csapat ellen. Ilyenkor, ha sikerül beszenvedni még egy gólt, akkor minden ok. De ha nem, akkor valami megáltozik.
    Az emberek hegyre fel kezdenek futni, jönnek az elkolbászoló CB-k, összefutó emberek, és a golvonalról mellé lövő félmilliós ST-k.

    Ez van sajna

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák