Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    Nem tudom másnál van e, de nálam peccs óta van pár érdekesség.

    A bírók katasztrófák lettek. Majd az összes meccsemen van piros lapom, ami eddig sose volt.
    Nem játszom durván, az nem az én stílusom, mégis. Nem egyből, hanem második sárgával,
    vállal lökésekért :Y . Bezzeg ellenem, a hátulról, utolsó emberrel becsuszó még sárgát sem kap :W

    A másik az összefutó emberek. Ezt sem tapasztaltam még. Vagy a CB-im futnak össze, és az ellen röhögve rúg gólt, vagy a 2 csatárom ziccerben. Volt, hogy kontrában viszem a labdát, mellettem fut az ellen védője, az mellett meg még egy emberem, tehát 2 az egyben megyek. Kicselezem a védőt, a másik emberem meg beindul, de úgy, hogy keresztezni akarja az utamat, és elüt. És nem egy meccsen sajnos.

    A harmadik meg az, hogy a CDM, akin stay back van, állandóan csatárnak képzeli magát. Baka, a másik csapatban meg Fabinho van, eddig ez sem volt. Nem mondom, hogy nem keverednek a kapu elé, vagy lövő helyzetbe, de nem úgy mint most. Most a CM-ek közül ők vannak legelöl :Y Ezt sem értem.

    A negyedik a mögé passz. Eddig is előfordult, nem is baj, van ilyen, de most ez az arány nagyon magas lett.
    Kiugró emberre alig lehet passzolni, mert majd mindíg mögé megy. Vagy vissza kell nyúlnia azzal az esetlen mozdulattal, ezzel el is megy a tempó előny, vagy egyszerűen elmegy mögötte.

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák