Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz Francesco003 #12952 üzenetére

    Igen, az életkornak ehhez rengeteg köze van. :DDD Basszus, azért nem 10 éves vagyok már.

    Kane amúgy alig döntött meg pár rekordot az utóbbi évben, tényleg...

    Esetleg kiemelnél egy olyan dolgot a hozzászólásomból, amivel értesz egyet, és elmondanád, hogy miért?
    Csak annyit sikerült megtudnom, hogy CR-t jobb képességű játékosnak tartod (én is), meg hogy szerinted csak a Real szerencsétlenkedése miatt rosszabb most a teljesítménye (számít, hogy mi miatt szerepel gyengén? Nekem amúgy nem úgy tűnik, hogy ő mostanában olyan emberfelettit nyújt, csak a csapat húzza vissza).

    Persze abban egyetértek, hogy úgy könnyebb jól teljesíteni, ha jól megy a csapatnak is.
    Pont ezért értékelődik fel az, hogy már évek óta Kane a PL gólkirálya, miközben a Spurs nem nyert ezalatt az idő alatt semmilyen címet, és mint mondtam, nem olyan játékosok veszik őt körül, mint amilyenek a Realban játszanak. Jelenleg meg épp az ötödik helyen tanyáznak.

    (#12953) nyervi:
    Persze, nem is mondtam olyat sehol, hogy a Real nem tud végigmenni rajtuk. Csak elég vicces pont egy PL csapatra írni olyat, hogy a majd BL-ben találkoznak védelemmel is, erre reagáltam.

    (#12956) MdewC:
    Kane semmit nem csinált 2017-ben CR-hez képest? :DDD Pff, oké...
    A Reálnak az év első felében ment jól a játék, bár nem éreztem úgy, hogy kifejezetten pont CR miatt. A második felében meg a csapat, meg ő is el van tűnve, Kane viszont szárnyal egész évben.

    Na jó, a magam részéről befejeztem. a témát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák