Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m0rd0k

    senior tag

    Sziasztok!

    Megjelenéskor megvettem a Fifat, pár hónapot játszottam vele, max grafikán és 1920x1080 as felbontáson,semmi szaggatás tökéletesen működött. Utána arra lettem figyelmes,hogy miután elindítom a játékot,pár perc működés után belassul az egész,slow motion lesz,a hang is lelassul teljesen.
    Gondoltam ,hogy újra kellene már telepíteni a gépet is meg a Fifát is az a baja,pár hónapig nem foglalkoztam vele,most kezdtem el foglalkozni a témával miután kapott egy friss Windowst és egy ssdt a gépem. A hibajelenség továbbra is ugyanaz. Sokat olvastam utána egyik megoldás sem jött be.aztán kb 2 hete olvastam hogy ha nincs bedugva vezeték nélküli kontroller megjavul a dolog,így is történt. Aztán most tegnap megint játszani akartam és ugyanúgy fenn áll a hiba,ha ki van húzva ha be van dugva a kontroller.
    Felhívtam az Electronic Arts Magyarországot,hogy mondjanak rá valamit. Kértek diagokat,elküldtem. Megállapította a srác,hogy a videokártyám nem teljesíti a minimumot,hozzáteszem a systemrequirementslab.com alapján. Utána néztem és nehéz megállapítani a dolgot,de minimumot úgy gondolom simán hozza. Főleg úgy,hogy megjelenéskor max grafikán tökéletesen futott. Most meg minimumon is ezt csinálja? Furcsa. A srác elmondása szerint a frissítések feljebb viszik a gépigényt,de a hivatalos gépigény úgy van már megállapítva,hogy a frissítések során megnövekedő gépigény van már megadva alapból.

    Most ott tartok ,hogy mióta megvettem kb 2 hónapig tudtam játszani,azóta nem működik és nagyon idegesít a dolog.

    Valakinek valami ötlet,észrevétel? Köszi előre is

    Asus G56JR Laptopom van:
    Intel® Core™ i7-4700HQ (Quad-Core, 2.4 - 3.4 GHz)
    8 GB DDR3 1600 MHz
    NVIDIA® GeForce® GTX 760M 2GB GDDR5
    SSD: ADATA 240GB XPG SX930 SATA3 2,5" ASX930SS3-240GM-C
    Windows 10 Pro X64

    [ Szerkesztve ]

    Minden szinten,szinte minden.

  • m0rd0k

    senior tag

    válasz Meghivott #19621 üzenetére

    Xbox 360 Controller for PC és vezetéknélküli.

    Minden szinten,szinte minden.

Új hozzászólás Aktív témák