Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz Edgar2621 #21596 üzenetére

    Ezt miből szűrted le??? :DDD 2 PH mondatból? Az remek. Egyáltalán nem vagyok harapós, sőt, baromi nyugodtan reagáltam. Kár belelátni olyat, ami nincs. :R

    Viszont ettől függetlenül azt nem szeretem, ha valaki nem játszik, alig próbált lapokat és a futhead statisztika alapján kioktat. Ez érthető nem? :)

    (#21597) Citroghost: Ez a te logikád, mindent leírtam ezzel kapcsolatban.
    DE az lenne a legjobb, ha végre megcsinálnád a csapatodat és jönnél majd játszani, majd ott kiderül, hogy adott játékos mennyire fekszik Neked, vagy sem. A meccsek nem a futhead oldalon dőlnek el.

    (#21608) Citroghost: Ennek már lenne értelme, kivéve, ha a csatár nem 2* gyenge lábbal és 2* skillel rendelkezne... Ennyit a csapatépítési kísérletekről. ;)

    Te kérdeztél véleményt a korábban linkelt csapokról, releváns segítő választ kaptál, mégis belekötöttél, az alapján, amit gondolsz. Akkor miért kérdezel, csináld meg valamelyiket, tesztelj, aztán kiderül.

    Tudom, hogy nem akarod bukni az adót, az esetleges eladások miatt. De olyan nem lesz, hogy elsőre mind a 11 játékos beválik. :N
    :R

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák