Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Citroware #906 üzenetére

    Jah szögletek ratyik voltak az tény, ritkán bement beívelésből, de én is 90%-ban kigurítottam lövésre.
    A szabadok meg olyan dolog, hogy én örültem neki, hogy lehet szép nagy gólokat lőni. Sokszor egy-egy ilyen szabadrúgással tudtam megnyerni egy amúgy teljesen egyenlő mérkőzést.

    Szerintem annyira könnyűek azért nem voltak... oké én is belőttem kb mindet, de úgy hogy imádok szabadrúgást lőni mind a játékban mind a valóságban. Nekem nagy fétisem ez (Beckham powa) és tökélyre fejlesztettem. Megtanultam belőni olyankor is amikor beállnak egy védővel az alapvonalra stb. és az ellenfelektől viszont soha nem láttam, hogy olyan húde jól lőnék... sőt enemy szabadoktól kb soha nem is tartottam. Szóval lehet nekünk könnyűá volt, akik ezt így tökélye vitték, meg begyakorolták, de nagyon sokaknak még az 1.-2. osztályban sem ment ilyen jól hátmég lejjebb.... tehát ha ezt is benehezítik, akkor az lesz mint idén volt a szögletekkel, hogy telejsen veszélytelenné fog válni és mindenki csak legurítja majd és ezzel elvész a szépsége az egésznek.

Új hozzászólás Aktív témák