Új hozzászólás Aktív témák

  • HdRew

    őstag

    válasz Citroware #23160 üzenetére

    Ma reggel, mikor alig vannak a szervereken, negyed7 körül felmentem, játszottam 4 meccset.

    A 4 meccsből 3 rage quit.

    Szóval ha jó a gameplay, akkor nincs gond, de nekem nincs arra energiám, hogy lehetetlen időpontokban játsszak. Pedig ilyen "lehetetlen" időpontban azért szerintem nem rossz játékosok játszanak. :)

    De nekem ennyi elég is volt, pont ez a különbség fáj nekem, hogy normális időpontban játszhatatlan a játék.

    (#23161) Blashe

    Ezt csináltam, 4-4-1-1 felállással játszok, nagyon adja, 88-as Hamsík 8 meccs 14 gól 3 assziszt. :Y

    Csak hát a gameplay..

    (#23162) Stylerr

    Lehet, hogy idegesítő a sírásom, de nézd meg a többi streamert is akkor kérlek. Aki valamilyen szinten is picit komolyabban veszi, látja a hibákat, látja, hogy mik történnek normális gameplay mellett és mik azok a dolgok, amiket már 1 éve nem tudnak kijavítani a fejlesztők. Mdewc is nyomott egy rage-et ellenem, mert délután fél5-kor a gameplay egyszerűen akkora fos volt, és úgy összejött nekem minden, hogy az gusztustalan volt. Nagyon sajnáltam szegényt, tudom milyen érzés. Pedig ha valaki, akkor ő nem gyengén tolja, de nagyon nagyon nagyon nehéz a gépnél jobbnak lenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák