Új hozzászólás Aktív témák

  • Kristof_94

    nagyúr

    válasz vatafakk #22182 üzenetére

    Köszi! Ez nem néz ki rosszul! Az a baj, hogy Villa olyan 40-50k, Costa pedig jelenleg 365k-ért van kint. Durva, 1-2 napja még 500k volt, remélem megy lejjebb mindenki. Szóval ők együtt szerencsés esetben 400k és akkor még maradna jelen állás szerint 70k, ez nyilván feljebb tornázható valamivel.
    Stindl olyan 130k, a 90-es Thiago 110-120k, de pl. az egyel rosszabb(?) 60k körül van. Keane 110-120k, de ott szerintem egy Vertonghen Lloris kombináció is megoldható. Höwedes 25-30k, Plattenhardt viszont 80-90k. Ja meg Herrera is 240-250k.
    Tehát még kellene bőven zseton. Nyomhatnék draftot, de nem tudom ilyen időtájt ez mennyire kifizetődő még, TOTS nyitás nélkül valószínűleg semennyire! De amúgy tényleg tetszik! :)

    (#22183) dejvid8: Köszi neked is! Sajnos még nincs TOTS Costám, bár lenne... Itt Costa mellett csak a "német" a nagyobb költség, ő olyan 220k.

    Viszont még van egy TOTS Danilo Pereira is, ő olyan 45-50k és tegnap húztam, csak azért nem adtam el eddig hátha kellhet. Viszont amit kinéztem portugál ligás hibrid, az is kuka, mert Jonas alapból egy vagyon. Giuliano szintén 300k, Fernandesből meg nincs TOTS a piacon. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák