Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokipuding8

    tag

    Fuh.. óóóóriási ez a Juve!! :C
    Nem semmi mennyire stabilak. Az a védelem nagyon beton. Dybala... hagyjuk is, jövőnk tehetsége! Góléhes, győzeleméhes banda! Remélem meggórják a Barcát a második meccsen is. Őket is szeretem, de ez az impotens játék amit megint nyújtottak szerintem felháborító. Amikor megy a másik csapat 2 góllal és álldogálnak meg visszafele passzolgatnak hát attól bedurran az agyam. Lehet hogy egyenként mindenki komoly technikai tudással van megáldva de ez a játék amit csinálnak, nem hogy nem néz ki jól, hanem kevés is lesz innentől, akárki ellen - bár remélem kiperegnek (a PSG-s meccsek után már nem szólom el inkább).Csóri Neymar meg Messi próbált volna egyénileg megindulni egy csomószor amikor szorult a hurok, de hát úgy fogták őket hogy pár méterük volt mindahányszor. Én nem szurkolok senkinek, a szép játékot szeretem, a jó teljesítmenyt, a szépséget, a szépen kihasznált helyzeteket, egyszóval a kinézetre is győzelemre hajtó, szép futballt és egyéni megmozdulásokat. Emiatt mindenhol vannak kedvenceim. De a tegnapi játék miatt a Juvét szeretném győztesnek innentől. Ez a sallangmentes, harcos, támadó szellemű, törekvő játék irtó szimpatikus! Le a kalappal!

Új hozzászólás Aktív témák