Új hozzászólás Aktív témák

  • evibly

    senior tag

    Néha elkap a nagy ZEN állapot és rájövök dolgokra a Fifával kapcsolatban. A mai megvilágosodás tárgya, hogy nyilván azért szívok a game hülyeségeivel, hogy utána (nagy ritkán) olyan elégtételben részesüljek, mint ma a kvali alatt.

    Ugye max 3,5 csillag, a cserék között nem lehet silvernél rosszabb lap. Az elődöntőben a tök átlagos, bár néhány beteg lapból (Aboubakar, Bifouma) összerakott török ligás csapatomat egy full silver+Yaya, Kanté gárda fogadta. Pár perc múlve persze cserélt és bejött Butragueno, Crespo, meg IF Gomez (mint a meccs alatt kiderült, piros IF lap rewardból). :K

    Egyébként fingom sincs, h ezt miként hozta össze 3,5 csillagra, mert a padon lévő játékosok is befolyásolják a ratinget - na, mindegy (és a cserék között ott volt Ronaldo is, de őt nem hozta be.)

    A lényeg, hogy vágott kettőt secperc alatt, de aztán én is: szépen ki lehetett passzolni, de amikor támadott, az állandó életveszélyt jelentett. Tudtam tartani, főleg ennek a kapusnak köszönhetően. Igen, most engem tolt a játék, 10 felett védett, bár a legtöbbje messziről eldurrantott cucc volt, mondjuk Legend lapokkal én is ezt tolnám. Nem játszott rosszul, de annyira nem is jól, hogy ne indítsam el ezt a félistent (akinek a neve örök rejtély marad számomra. 3:2 lett ide, a végét meg valahogy kibekkeltem. A srác nem állta meg üzenet nélkül és csak annyit írt, hogy "Best goalkeeper" :C

    A TOTW-hez: Az a Junuzovic elég tökös kis kap lett. :R

Új hozzászólás Aktív témák