Új hozzászólás Aktív témák

  • mokujin2

    csendes tag

    Kérnék megint egy kis segítséget..illetve információt hogy mi a teendő ilyenkor vagy hogy tudtok-e valami megoldást erre a problémára amit most levázolok nektek! :DDD
    Én androidon játszok a FIFA 14 Ultimate Teammel. Na szóval, megvettem Carlos Tevezt CAM pozícióra (de lényegtelen hogy kit és hova, csak leírtam infónak), és 40,250 casht fizettem érte.:DD Tehát nem volt olcsó, igaz maradt még így is 100,000-em, de azért sajnálom a pénzt. A lényeg viszont az hogy miután megnyertem, azután minden a New Transfer menü pontba kerül, vagy is csak kellene kerülnie. Mivel ez a játékos és ráadásul még két edző SEM került oda. Szóval a pénzt azt levette, megnyertem a játékost, de nem tudom betenni a csapatba, mivel nem tette a New Transfer-be.
    Igazság szerint nem hiszem hogy bárki is tudna erre valami megoldást, csak azért kíváncsi lennék hogy mitől lehet ez vagy hogy másnál is előfordult-e már aki esetleg androidon nyomja mint én. Furcsa hogy eddig még nem volt ilyenem, vagy is egyszer igen, de kb 3 óra után megjavult és betudtam tenni a csapatba a megvett játékost. De ez már 4 napja így van, és levette a pénzt, de mintha semmit sem vettem volna.:W
    Eléggé felb@aszott. Na mindegy.:D
    Csak érdekelne hogy erről kinek mi a véleménye, esetleg hát ha tudja valaki hogy miért is van ez.:F

    !!! Visca el Barca, y Visca Catalunya !!!

Új hozzászólás Aktív témák