Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomez86

    őstag

    válasz Daelion #13 üzenetére

    Persze, nem tudunk mit tenni, csak nem szeretem ezt a vonalat és ennek adok hangot, és hol máshol ha nem a fórumon? :DDD

    Amúgy pont az a "hülyegyerek" vagyok (40-hez közel) aki megveszi a GOTY meg premium edition meg minden ilyen baromságot hogy a legteljesebb élményt kapjam amit a készítők kitaláltak. A kiegekkel sincs problémám, még SIMS-nél sem ahol a játék árának többszörösét fizeted ki a kiegekre.

    De ezt a havi témát nem szeretem annyira egy játéknál. Ha kihagyok egy hónapot akkor pont akkor volt az a színű kiskutya companion ami a legjobban tetszik, vagy a szivecskésalsógatya... Illetve ha megveszem a pass-t akkor úgy érzem játszanom "kell" vele hogy megérje. De van hogy parkoltatok 1-1 játékot néhány hétig aztán visszatérek hozzá...
    Ezzel csak azt próbálom mondani hogy nem azzal van a bajom hogy fizetni kell egy termékért, csak hogy az én játékszokásaimhoz és felfogásomhoz nem passzol a season pass :(

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Új hozzászólás Aktív témák