Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz Gomez86 #9 üzenetére

    Jó most szerintem mindenki érti, hogy mire gondoltam de oké elfogadom. :D 'nekem ennyire ez van a fejembe, hogy ingyenes mert a megvétel után annak tekintem/úgy játszok'

    Ez amúgy egy visszatérő téma már D3 amcsi fórumon is párszor felhozta pár ember, hogy mi lenne ha mikrotranzakciós lenne a D3 hátha úgy több 'tartalmat' kapna.
    Persze ott is ment a véget nem érő vita azok közt aki ezt elítélik/támogatják vagy hidegen hagyja. 'mint engem'
    Most Blizz eldöntötte nekünk, hogy lesz és ennyi. Ezt lehet szeretni vagy nem meg fejre is állhatunk sok minden nem fog változni max ha ők döntenek úgy. 'lásd D3-ban pénzes market kivétele egy idő után'

    Amíg marad csak kozmetika szerintem nem vészes a dolog, pláne hogy játékon belüli alap/ingyen transzmogok is egész tetszetősek azok alapján amiket eddig mutattak. 'nálam itt bukott meg a PoE mert free2play gear az kb csöves fos gearnek néz ki és kb vehetsz kozmetikát ha ki akarsz nézni valahogy.

    Egyik haverom már egy teljes árú játék többszörösét öntötte bele abba a játékba mikrotranzakcióra hiába a játék meg ingyenes szal az a véglet sem jobb szerintem'

    De ja nincs sok értelme ezen 'pörögni' valakinek ez még elmegy és játszik vele így vagy nem és annyi. :) 'nem akarok én senkit megtéríteni'

    #11 Raysen623

    Pontosan, én is valami ilyesmire akartam kilyukadni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Daelion

    őstag

    válasz Gomez86 #15 üzenetére

    Igen erre van fórum és normális keretek közt ez rendben is van. :)

    Az ilyen konkrét havidíjas dolgokat én sem szeretem ugyan ezért mert nem szeretem ha 'kényszerítve' érzem magam mert különben kárba vész.
    Soha nem is játszottam havidíjas MMO-t sem csak free2play MMO-t de ott meg nem öntöttem bele a pénzt.
    Nem tudom engem ezek a játékon belüli 'csábítások' nem fognak meg vagy csak nagyon ritkán 1-1 kozmetikára. 'ingyenes MMO-ban 7 év alatt még 30 ezret sem költöttem el pedig napi szinten játszottam vele nagyon sokáig és ott volt bőven mire költeni '

    Itt viszont D4-ben az alapján amit eddig láttunk meg mondtak én nem érzem, hogy nekem kéne ez a battle pass meg sok mindenből kimaradnék ha nem foglalkozom vele.
    Tehát nyugodtan tudok majd a saját tempómban meg kedvem szerint játszani ha kell félre teszem a játékot is.
    1-1 kozmetikát lehet itt is vennék idővel de azt is inkább külön venném nem pass alapján.

    [ Szerkesztve ]

  • Wesder

    félisten

    válasz Gomez86 #9 üzenetére

    Azok a cuccok ingyen lesznek a Pass-ban ha fizetsz 70€-t.
    Leírni is nehéz röhögés nélkül.

    Egyébként 80€ az alap.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Új hozzászólás Aktív témák