Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brownus

    veterán

    válasz emiki6 #15360 üzenetére

    Shingen, leálltam, nagyon ritkán tolok be egy-egy tasakkal, mer azé jó a cucc na :D

    a rengeteg gyerek cipelés babakocsistól, meg az éjszakai ki és letevések 99%-ban a kiváltó okok (mindig jobb kéz volt a főteher cipelő, a balkézzel átnyúltam magam előtt, és a bal vállamban az inak, az AC ín pedig csak feszült/nyúlt fura kitekert pózban. ja, meg nem guggolásból emeltem iccaka, hanem mindig lehajoltam ) + az, hogy egy lusta és motiválatlan geci lettem :( most kezdek újra magamra találni, a kajámat is rendbe tettem, már csak 69kg vagyok, és ez a tudat most lendületben tart :)

    már csinálgatok ezt-azt, de csak azért, hogy elmondhassam, hogy na, ma is volt 5-10 perc mozgás. a vállam már nem fáj, bármit is csinálok, (fekvők, húzódzkodás, plank). nyújtáskor néha érzem, hogy volt itt valami régebben. ezért óvatos is vagyok.

    /ami nem változott az a bringázás, mindenhová azzal megyek./

    még annyit, hogy néhanapján amikor viszont elkapott a lendület akkor bemelegítés nélkül letoltam durva edzéseket, persze nyújtás nélkül a végén... ez se tett jót a vállamnak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák