Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    válasz olivera88 #1140 üzenetére

    Hali!

    Abba nem is gondoltál bele, vagy nem tudod, hogy az is sokat számít, trágyázod e stb a vetést? Mert ha nem, akkor kevés a termés.

    Másik tagnak reagálnék.:
    2011-n inkább játszok, mint 13-n, mert ott legalább nem bajlódok ennyit, és egyszerűbb is. Viszont, ha nem játszottál semmit vele, vagy épp szinte semmit, akkor nem tudhatod igazán a kettő verzió közt a különbséget.

    Nekem inkább a 2011 jön be, és ezt úgy mondom, hogy nagyjából egyenlő arányban játszottam a 2 verzión eddig már!
    Nah meg persze úgy mondom ezt, hogy pl kb 3 hónapja ha pár percet játszottam 11-el mert van vagy 50 gigányi lehet a gépemen 11-hez való mapok, objektek, módok stb vegyesen, amiket takarítanom kell lefelé, és sajna ez csak egyesével megy! Ami jó, töltöm fel egy oldalra magamnak egyenlőre, ami nem, azt a Delet gombos törléssel tüntetem el. De, van pl amit megtartok skinnek egy ugyan olyan, hibátlan gépre, ezeket pl szintén feltöltöm, és ha kell csak akkor szedem majd le. Viszont, egy valamit eddig jelenleg mindkét verziónál hiányolok, az az, hogy Fortschritt 524-s Kombájn nincs épkézláb. Ha van, akkor hiányolom azt, hogy Shift-Q kombinációval lerögzíthessem a vágóasztalát hogy ne boruljon le a pótjáról. 516-517 és 518-s gépem van ilyen és hibátlanok. de nekem egy 524-s kellene igazán még. :(

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák