Új hozzászólás Aktív témák

  • boogie84

    veterán

    Én így állok jelenleg. Alig tudom abbahagyni a játékot annyira leköt!

    Kedvenc fegyver:

    Aim assist kikapcsolva természetesen. Úgy gondolom az a konzolosoknak való...
    Igyekszem mindenkinek fejest adni, így a Supremot is gyorsabban töltöm, de azért a tesre való sebzést is beraktam, hátha eldurvulna a helyzet. :D

    Vannak küldetések amik meglehetősen könnyűek, nagy bázist pár fejlövéssel és a riasztók kiiktatásával bónuszokat bezsebelve foglalom, ugyanakkor vannak szopatós küldetések is, amin azért kapkodok rendesen. :D

    Egy AR, egy Rifle (de nem sniper), és egy vállrólindíthatósat használok helik, tankok járművek ellen. Eddig működik. :B

    Ruhák: legalább 100 féle tulajdonságú ruhát használhatunk, nekem ez már sok, de vannak küldetések amikor rendesen felpáncélozom magam full gear, ugyanakkor valaki javasolta a gyors futást. Hát azon beszartam h milyen gyorsan tud futni. :D 500m-re már nem autóval, vagy ló kereséssel cseszem el az időt hanem átöltözöm és run.
    Egyébként kombinálva használom a ruhákat.
    Valaki hasznáta már a fehér strandpapucsot? :D Azzal gyorsan tud úszni az ember! :D

    Járművek: ötletes a szkennelés! Na meg a hazautazás pl egy lopott helikopterrel, hogy megszerezd és utólag már le tudd hívni magadnak. Ló jópofa, ösvényeken legjobb jármű, de ugye ott a speed gear, amivel talán gyorsabb is lehetsz...

    Eddig rámentem a storyra. De a fegyverek begyűjtésére majd több időt fogok szánni. Kíváncsi vagyok a többi egyedi fegyverre is.

    A gerillák külön küldetéseit nem értem igazán, nyersanyagra nincs szükség, van loot bőven. Fegyvereket adnak a ládák. (Fegyver skineket a sprayk segítségével tudod feloldani).

    Supremoból én csak a rakétavetőt használom, de a játék lehetőséget nyújt sokféle taktika alkalmazására.

    Amigok nem sokat segítenek, de azért jópofák.

    Nálam eddig az év játéka!

    A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Új hozzászólás Aktív témák