Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz zseko #2366 üzenetére

    félreértések elkerülése végett, nem látod tisztán a logikámat mivel nem olvastad el az előző hozzászólásaimat, de leírom még1x. tudom jól hogy nem csak a warez adja ki a körcikk egészét, de túlnyomó részt igen (szvsz). Legjobb érv erre az, hogy, mert konzolon jobbak az eladások, nem kicsit döntik meg a pc-s eladásokat és ebből kiindulva szerinted melyik fejlesztőnek van kedve pénzt "pazarolni" egy pcs játékba (ez a pénz nem kevés, főleg ha belegondolsz, hogy egy fejlesztőcsapat léte a tét)?! Sorra mennek át konzolra a húzócímek.
    Az elmúlt 12 évben jelentősen javult a PC vételek száma, ma már lehet azt mondani hogy minden 3-4. háztartásban van gép M.O-n is, ami jónak mondható egy ilyen gazdasággal rendelkező országnak! Oké hogy van warez konzolra is, de ha jól tudom jobban tudnak ott védekezni ellene mint pc-n, nem simán egy warez csoport feltört játékát kell használni hanem a hardverrel is kell mahinálni, az új gépeknél meg ha jól olvastam valahol akkor már nem egyszerű a dolog! na de ez hadd ne legyen itt téma!
    Ha megnézel agy konzolos játék eladás listát látod mennyire színes a repertoár, míg pc-n csak az online játékok eladásai nőnek meg (Warcraft.., CoD széria..., na meg a család orientáltak mint a Sims). CDG-ben maradt rengeteg ACIII gyűjtői kiadás, nem hiszem hogy akkora lenne a bolt hogy sokat rendeljenek belőle (kvázi kevesen vesznek pc-re játékot)! Innentől kezdve a fejlesztők és az őket ostorozó kiadók szarnak a pc-sek fejére mivel "oda megy a macska is enni ahol kaját kap, letojva hogy tök idegen az illető"! Sztem eléggé elkeserítő tud lenni az a tény, hogy látják azt a fejlesztők (Crytek), hogy a játékukat warezolták le a legtöbben!

    Mostanság valóban kevés a demo, de ha fenn vagy steamen ott meg tudod nézni melyik játékból készül manapság demo, am elég sokból szerencsére, mintha visszatérne a kedvük hozzá! Én sem akarok befürödni a játékokkal, bf3mal így jártam sajnos. puding próbája az evés, és ha ízlik akkor ehetsz még, kvázi vásárolhatsz, ez tiszta sor. Amúgy szvsz ha nem lenne steam akkor talán már meg is szűnt volna a pc's játékipar sajna, szerencsére az oly sokak által szidott Bobby Kotick Úr úgy néz ki megmenteni látszik a pc-s játékipart!! ,mert nélküle sztem negyede ennyien sem vennének eredeti játékokat!

    (#2367) dunc az egy dolog hogy oda könnyebb programozni, nem ők fogják eldönteni azt hogy vegyék is meg a terméküket, ha nincs kereslet minek álljanak neki programokat heggeszteni?! logika a habokban megint, a mit miértre nem tudsz ép - értelmes példát felhozni!
    Ha megjelennek az új konzolok akkor valószínűleg ez lesz megint, igen, mint ahogy ez volt az előző generációnál is! Ezen nem lepődök meg... de ahogy olvasom te igen.

    Talán azért is tart ott sok játék amit nem PC-n fejlesztenek mert a mai konzolok elérték a tartalékaik végét, ha megnézel egy Cryengine 3, Unreal Engine 4, Rage ill. Euphoria motort akkor azt látod hogy erre a pck már fel vannak készítve, nagyon régóta!! Csak a nyamvadt konzolok azok amik visszatartják a fejlesztőket az ilyen minőségi munkáktól, de majd ha jönnek a konzolok majd oda... ennyi

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák