Új hozzászólás Aktív témák

  • Nissifer

    tag

    válasz Fitzgerald #407 üzenetére

    Cr33p, tényleg nem akarom megtörni a lelkesedésed, ezért a Witcher3-as hasonlatodra csak annyit reagálok, hogy nálam a Fallout "kidolgozása" teljesen más kategória. ;)
    Az AI-s felvetésed teljesen helytálló. Őszintén megmondom, épkézláb AI-val még nem találkoztam a játékokban. :o Mai technológiai szinten, úgy látom (kontárkodok a neuron hálózatokkal) simán lehetne brutál AI-kat fejleszteni. Magunk közt szólva már jó ideje várom egy hasonló elven működő nVidia API megjelenését, ami dúrván odatenne a játékélménynek! :D
    Ha játszottál a Baldur's Gate 2-vel, akkor emlékezz vissza, hogy az NPC által kezdeményezett interakció, már rövid távon is iszonyat idegesítő tud lenni, és sajnos többnyire a "lelkes" NPC kegyetlen halálával végződik. ;) Engem kimondottan idegesítene, ha minden idióta rajtam csüngne, ha megjelenek (amire a hírnevem miatt nagyon jó esélyem van) mert nem tudnék rendesen haladni, ha 3 lépésenként le kellene ráznom magamról valakit. Igazán kifinomult algoritmus kellene ahhoz, hogy belője a program, hogy a játékos éppen most a "ne basztasson senki mert sietek" és az "olyan magányos vagyok, hát már senkit sem érdeklek" állapot közül melyikben van. Ettől függetlenül támogatom az ötleted, remélem, értesz a mod fejlesztéshez. ;)

Új hozzászólás Aktív témák