Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Hunork #4298 üzenetére

    Na, semmi komoly. Megoldottam. Egyelőre hibátlanul működik. Emlékszem XP alatt u. ez a dobozos UK GOTY verzió atomstabil volt, remélem így lesz ez a most használt Win7 Enterprise alatt is. Még a Vault-ban vagyok, hétközben nem is lesz sok időm játszani, majd hétvégén jön el az igazi teszt ideje. Aztán ha stabil, nekikezdek moddolni.
    Egyelőre egy kisebb gondom van, a beszédhangokkal. A Skyrimban is megfigyeltem u. ezt a jelenséget: ha valaki pontosan szemben áll velem, akkor nem, vagy alig hallhatóan hallom a beszédhangot. Ez akkor gond ugye, amikor egy fontos NPC-vel nekiállok beszélgetni, és rázoomol az arcára. Minden más, zene, zajok rendben van, és ha elfordulok akkor egy NPC hangját is jól lehet hallani. De minél közelebbről érkezik a hang a középponthoz, annál halkabb. Valami sztereo probléma lehet ez, bár csak a Skyrimnál, meg itt jelentkezett. Mindkettő Gamebryo motor, ugyebár...

    Hunork: Amennyire tudom, a magyar verzióval több gond van, sokan sokféle bugról panaszkodtak itt régen is. Ha bírod az ánglius nyelvet, akkor inkább neked is a UK verziót javaslom megvételre.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák