Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz harylmu #121 üzenetére

    megkaptam.
    gáz. legalábbis szerintem.
    eltűntek a beállított csoportok a fő oldalról, 2x kell klikkelni, hogy ha a csoportokba rakott ismerősöket akarom megnézni feed-ben, freinds-re, aztán a more-ra, ohogy legördüljön. időbe tellik és csak morog az ember. továbbá nem lehet a menü blokkokban a menüpontok sorrendjét se már megváltoztatni drag and drop-pal.
    felhotzák bal oldalra az online listát, tök élrtelmetlen, mivel jobb alul is ott hagyták. amúgy is szar az ez az egész "online" chat, mert csak szétveri a browsert, teljesen használhatatlan lesz ha több tab-od van nyitva, azonnal ugrani kell a facebook tabra és a chatre klikkelni, mert amíg nem teszed, érzéketlen az egész browser többi tab-ja, egyszerűen lefagy. firefoxnál legalábbis.
    felül is átszerzesztették a menüt, de hogy minek..
    mindent nehezebb elérni.
    megkockáztatom, hogy az alsó sorban levő menüt akarták eltüntetni, ez volt a fő cél.
    de ez így sokkal rosszabb lett. hol van az edit applications is?
    ja és természetesen a reklám az szépen ott maradt jobb oldalt és az alá tették a szülinapi értesítőket.. :)

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Louloudaki

    aktív tag

    válasz harylmu #121 üzenetére

    nekem is van, totál gáz, kérem a régit!!!!!!!!!!
    hol lehet ezeknek a szerencsétleneknek hibát bejelenteni amúgy? tele van a ... mindenem azzal, hogy a newsfeed nem megy rendesen, hol több órás postok vannak csak, hol azt írja hogy nincs mit megjeleníteni, pedig átlag percenként jön egy valami esemény (70 farmville szomszéd minden időzónából, tuti nincs üres perc...) plusz a notifications (pl xy likes your post) mindig olyan nyelven jön, amin az a user használja (holland, német, lengyel, kínai stb. napok óta szopacs van. :((

Új hozzászólás Aktív témák