Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    Még évekkel ezelőtt a páromat betettem a közeli ismerősök mappába. Láttam is róla mindent. Nem csak azt ha írt valamit az idővonalára, hanem ha hozzászólt valamihez, lájkolt valamit etc.(Gyk. a tevékenységnaplója jelent meg ha a mappára kattintottam) Aztán ő is betett engem, és azóta ő is lát mindent rólam. Csakhogy én nem látok róla egy ideje szinte semmit! pedig amúgy sokmindenhez hozzászól és hasonlók, de max akkor jelenik meg valami a közeli ismerősök mappában, ha az idővonalára ír. Ő persze továbbra is lát rólam mindent
    Megnéztem már mind a saját, mind az ő beállításait. A kettő között annyi a különbség, hogy míg nálam szinte minden nyilvános, őnála sok minden alapból az ismerősök számára nyitott. Mivel én is az ismerőse vagyok, nem hiszem, hogy ez akadályozza meg azt, hogy lássam azt amiről fent írtam. Na de akkor mi?
    Kinek a beállításaiban, és mit állítsak?

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák