Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GC-EvElyN-

    senior tag

    válasz TazLeacher #5520 üzenetére

    Szia!
    Nekem is lenne hozzáfűznivalóm a háESZEDHEZ.
    Ha nem csak néha-néha olvasgatnál bele a topicb, akkor nagy valószínűséggel értenéd az itt tanyázók kifejezésmódját, legyen az vizuálisan megjelenítve írott módon, vagy a fórumot biztosító Prohardver által lehetőségként felkínált smile-k felhasználásával.

    Arni üzenetének olvasásakor nem ütköztem akadályba, és más sem tette szóvá az itt ott félrecsaapkodott billentyűk által "némi" zavart keltHETŐ alkalmazását.

    ...szerintem olvasd el (még egyszer az általad kritizált háeszt) mielőtt rávennéd magad, hogy ílyen ízes módon széles tömegek előtt megnyilvánulj, és rányomj az OK-ra!

    Abban az esetben, ha az #5520-as jelzésű háESZEDET csupán a Barátok közt (egyébként méltán népszerű :Y , rendkívül színvonalas :W hazai) sorozat előtti röpke sziporkázásnak szántad, AKKORLEGYÉLSZÍVESHASZNÁLNIASZMÁJLIKATNEHOGYVÉLETLENÜLNAGYONMEGSZERESSENAMÉLYENTISZTELTPUBLIKUM!!!

    Más!
    Üdv mindenkinek, látom pörög a pörgetnivaló, nekem még mindig nem pörög semmi a gépemben, nem tudom mikor lesz újra kártyám, de nagyon várom, hogy belinkelhessem a jobbnál jobb eredményeimet :U
    Nemsokára heccsát by fucking remote

    ÓÓÓÓh :U némely helyen talán félrebetűztem :F :U

    Hali!Szeretnék kérdezni valami olyat amit nem lehetne de nem tudok rá hol választ kapni.Szeretném megkérdezni ha kapok rá engedélyt.köszi!

  • Armahun

    addikt

    válasz TazLeacher #5520 üzenetére

    Hello jer1cho!

    Köszönöm észrevételed. Ezennel szeretnék tőled elnézést kérni, hogy hozzászólásommal gondot okoztam neked! Bocsánat!
    Igazad van, valóban nem olvastam el a hozzászólást mielőtt rányomtam az ok gombra.
    A kimaradt ill. felcsrélt betűk a sietve írás, és egy merülőben lévő vezeték nélküli billentyűztenek tudható be. A helyesírásom meg ilyen :)) .
    Hozzáteszem, ő sem tett, csak más! Az ok, amiért csak most válaszolok csupán annyi, hogy tönkrement a gépem. Jelenleg egy füstös kiskocsmából fórumozom.
    Szerintem az adott hozzászólás a benne lévő hibák ellenére is meg lehetett érteni.
    A válaszodat segítőszándékod jeléül veszem, amivel a magam mások számára érthető kifejezésére próbáltál ösztönözni, melynek olvasása nem okoz nehézséget. Köszönöm neked!
    Úgyérzem mindkettőnk számára jobb, hogy csak most olvastam el a hozzászólásodat, különben hasonló sorsra jutottam volna mint anno magi20 Bis fórumtárssal :D .
    Abban a pillanatban biztos bántónak éreztem volna a szavaidat. Néha jobb magunkban tartani a véleményünket és a másikat elfogadni olyannak amilyen minden hibájával együtt.
    Itt a fórumon mindenki leírhatja a véleményét. Megtetted te, aztán a többiek, és most énis.
    Szerintem itt tegyünk pontot a történet végére.

    Hello mindenki!

    Hálás köszönetem mindenkinek amiért kiálltatok melettem :R :R :R !
    Jelenleg se feri se fórumon nem leszek egy darabig :( . Még a régi kis 433-as cerkámat sem tudom összerakni PATA merevlemez hiányában :O .
    Jó játékot, és kellemes fórumozást kívánok mindenkinek. Detox!nak Obiwannak és a csapat többi tagjának eredményekben gazdag warozást!
    Aztán sok jót ne halljak rólatok!

    ui:
    Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteű lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteűt mgaát, hneam a szót eszgébéen.

    PONT

    [ Szerkesztve ]

    Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Új hozzászólás Aktív témák