Új hozzászólás Aktív témák

  • magi20

    senior tag

    válasz tupacamaru #1264 üzenetére

    hát,,,kezd a tököm tele lenni a cheaterekkel...............de tudjátok az a durva amikor egy teljes game-n 600score-os menetben, a cheaternek lesz 420kb,,nekem meg olyan 310....soak meg is verné.


    tehát azt akarom kihozni ebből hogy ezek az emberek mekkora balfaszok lehetnek????
    de most komolyan tipikus ilyen kis szarcsimbik lehetnek,,,este erre verik a faszukat.

    Van egy nagyon durva cheater vmi Retsim XXX...kb 10 szer gyorsabb,és egyfolytában unarmed,,de így is lekapom jópárszor..



    Nimord én vmiért nem tudom leszedni a videót....

    Pls ezt fordítsátok le.:

    Szasz kedves admin. Kérlek téged nagyon szépen hogy erről a felettébb fantaszikus listáról,amit ti itt létrehoztatok,és a fele játékbeli bug,legyetek szívesek levenni,mert egyszer valami kis faszkalap pöcs,aki valamilyen ősbalfasz lehetett,főleg hogy régebb óta nyomhatja af eart mint én.És neki baszta a csőrét hogy egymás után 15 fraget kapott tőlem,és ezt nem bírta elkviselni,ezért felrakott erre az oldalra,,,,szomorúbb hogy neki ehhez volt vmilyen jogosultsága.Na szóval légyszíves vegyetek le,mert már visszhangzott a dolog több publicon is,hogy fennt vagyok,pedig még életemben nem cheateltem.

    Köszönöm...

    na szval vmi ilyesymi kéne angolul...thx

    ti mondtátok,



    [Szerkesztve]

    Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

Új hozzászólás Aktív témák