Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz eattila #95039 üzenetére

    Adblock nincs. Da ja, látványosan valamelyik JS áll meg és oldalakra vár. Majd kiderül, ez volt a bajom a múltkori csipkártyás cuccal is.

    Ja, csipkártya.... :W :W :W :W

    Aminél szintén fokozódott a helyet, mert kértem időpontot a postázásra, majd egyeztettek velem, hogy reggel 11re menjek oda és megcsinálják személyesen. Ehhez kellett meghatalmazás a cégtől, a kártya tulajától, a világról is. Pld. külön GDPR papírt kellett kitölteni, amiben nyilatkozok hogy tudomásul vettem meddig és milyen formában kezelik a meghatalmazásokat és az adataimat... Aztán covidos papírt is kitölteni, majd ugyanezt a tortúrát végignyomni, aláírni, hogy átvettem a tájékoztatót, blábláblá....

    Cég közel volt hozzám, mentem időre, majd... Majd az őr el is zavart a picsába :-D Hiába mondtam, hogy elvileg meg van beszélve, közölte, hogy az ki van zárva, itt nincs senki nem is dolgoznak (céges parkoló meg tele és ajtón jött-ment pár arc...) bedobatta a postaládába a pakkot. Na mondom, ehhez aztán kellett ennyi papír és egyéb.

    Felhívattam az ügyintézőt, aki közölte, hogy az őr hülye és nem érti, meg különben is rossz postaládába dobtam be, de ha visszamegyek akkor már kész is, elnézést, megcsinálták...

    Igaz postaláda is csak egy volt, ebbe már nem mentem bele és minden jó ha a vége bent van, de ez áááááá.... Legalább működik, el is jutottunk ide kerek egy hét alatt.

Új hozzászólás Aktív témák