Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz FőDudu #71154 üzenetére

    5 csillagnál kötelező :-O Baz, ha én ezt tudom. Bár nekem szendvicset sem adtak. 4 csillagosban meg este 9 körül én adtam tanácsot annak a kontrollernek vagy kinek és pár fura figurának, hogy merrefelé tudnak minimál kaját beszerezni. Itt volt utána ingyen a fogyasztásom, de annyira nem vittem túlzásba (:- Bár én éjjel kettőkor inkább a Jack/sör kombinációkra nyomulnék. Kajában akadt néha fura kihívás, pld. Balatonon szezon előtt bármit is találni a város közepén :-D

    Balatonon meg ide beestünk, hogy tán csak akad 2 hotdog, közben akkor lettek készen a napi főzéssel és akkora rendes kosztot kaptunk finom fehér kenyérrel, hogy a fal adta a másikat. Utána amikor arrafelé jártunk, visszamentem de nem csak nekem tudnak kedvezni a szalontüdővel meg egyéb eszetlen kajákkal, hanem asszony is talált kedvére valót:

    Vagy mikor Füredről hazafelé tartottunk asszonnyal és bajáratról nem is látszódott, milyen aranyos panzió volt a házaspár kezelésében, majd olcsón kaptunk egységárasan reggelit. Narancslekvárral :wub:

Új hozzászólás Aktív témák