Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Sipi- #144668 üzenetére

    Tavaly karácsonykor vettem új sütőt, ahol vettem, honlap, ott volt betikkelhető izé, hogy a régit vigyék el, de volt ilyen megjegyzés mező is, ahova külön beírtam, hogy van egy ergya, amit el kéne vinni. Egy marék opció is volt, hogy akadálymentes épület (de tényleg, 1 lépcsőfok sincs?), van lift?, befér a cucc a liftbe? elérhetőség, hogy naittvagyok, nyissajtót, meg ilyenek. Ez a GRX volt, a sütő minimális szépséghibával rendelkezik, de erről küldtek vagy 10 képet, igazából a foganytyú volt lepattanva kicsit, meg a gőzöléshez használatos víztartály belül kicsit ergya, de ezek olyan dolgok, hogy pont nem zavarnak, cserébe nem volt ketszi qrva drága, csak qrva drága. És nehéz... ~40 kiló, csomagolás nélkül, igaz, van benne egy csomó minden, 2 tepsi, rács, elválasztó lemez, maghőmérő, gőzölős tál fedéllel.

    Szóval szerintem jelezheted, hogy lenne ilyesmid, amit el kéne vinni. De ha nem, akkor megy a nagyobb boltoknak kell lennie ilyen e-hulladék átvevő pontnak. Esetleg e-hulladékosnak is odaadhatod, de a Főkefe is üzemeltet lakossági hulladékudvarokat ilyesmi célra. Ez a területileg illetékesnél ingyenes, csak időpontfoglalós. Lakcímkártya meg szemétdíj igazolás kell, meg talát a személyid, hogy tényleg te vagy az.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák