Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz ezittketto #125035 üzenetére

    Mindig mást, mostanában legtöbbször kézzel favágó módon, eszközkezelőben meglesem, hogy melyik filét tette fel, az úgyis egy könyvtárban lesz a Winnél és kész. Kibontottam a gyári telepítőkészleteket, mert vicc, hogy 400-800 megás audio telepítők vannak (néhány integrált biztonsági réssel), egyik gépen megnéztem melyik eszközhöz melyik tartozik, van egy guid azonosítód, egy oemxx.inf, valami.sys és eszköz tulajdonságai, arra rákeresek a kicsomagolt driverek közt és csak a minimálisan szükséges almappát másolom ki ami kell. Leírni nehezebb :-D

    Végük egy friss telepített gépen ami sárga felkiáltójeles az összesnél azt mondom, hogy keresse a drivert ott offline, ha mind eltűnik akkor jó volt, talán nem több, mint a szükséges.

    Persze van rá grafikus program, meg pnputil, meg PSben export, meg mindenféle varázslat, de csak sokáig megy és azt is válogatni kell, átlag winből simán kiokád 4-5 gigát, annak sincs sok értelme ha 100 megára lecsavarható mindenestől. Pnputilal nem tudom már mi volt a bajom, majd egyszer max. kipróbálom.

Új hozzászólás Aktív témák