Új hozzászólás Aktív témák

  • ncc1701

    veterán

    Ha más mondja, nem hiszem el neki. Asszonnyal nekiálltunk átrendezni a nappalit, és hát közölte, h a régi hangfalaimnak most már tényleg menni kell. Annyit még tudni kell, hogy a nappali közepén van egy csillár, amit lefejelek, mert alacsonyan van, de eddig ott volt az étkező asztal, úgyhogy ez nem volt gond. Szóval, fogom az egyik hangfalat, van egy kényelmes 30 kiló, ilyen 70cm magas kb, ahogy fordulok-tolatok, fejem hátulról belevertem a csillárba, ettől reflex alapon előrerántottam a fejem, a szám szélével lefejeltem a hangfal szélét. Az eredmény az, h a szemfogam kb 1 centire a szám sarkától kilukasztotta a pofám. Hangfal le, kezemmel befogtam a sebet, csurom vér lett a kezem, mondom fasza, mehetünk varratni, de 5 percre összeszorítottam pzs-vel. Öt perc után elvettem, csodálkoztam, h vérzés abbamaradt, 1 óra múlva kiköpdöstem a vért, délben elég érdekes volt enni, fogat mosni, mára szinte teljesen OK. :)

    Viszont ma megúsztam az új tv vásárlását, pedig állati közel voltunk hozzá, de inkább félreteszem azt a negyed millát, jobb helyen van ott, csak asszony zsebét égeti még az én pénzem is.

    Amúgy szeva Jahno. Szerintem a hwsw-t is tönkretetted. :)

Új hozzászólás Aktív témák