Új hozzászólás Aktív témák

  • Samott

    addikt

    válasz Vodike #112855 üzenetére

    Igen, atb*szos volt a kommunikacio, szarul szerveztek meg. Egesz egyszeruen nem lehet ezt igy csinalni. Az nem modszer hogy egyik naprol a masikra megfelelo tajekoztatas nelkul megvaltoztatunk egy ilyen dolgot. Es te vagy a hibas mert mi elb*sztuk.

    "– De Mr. Dent, a tervek az elmúlt kilenc hónapban rendelkezésére álltak a helyi tervezőirodában!
    – Ó, hogyne! Én is egyenesen odamentem, hogy megnézzem őket, mihelyst hallottam a dologról, tehát tegnap délután. Maguk aztán nem erőlködtek valami nagyon, hogy felhívják rájuk a figyelmet, ugye? Úgy értem, hogy például szóltak volna valakinek, vagy ilyesmi.
    – De hiszen a tervek ki voltak állítva.
    – Ki voltak állítva? Éppenséggel a pincébe kellett lemennem, hogy megtaláljam őket.
    – Ott van a kiállítási részleg.
    – Zseblámpával.
    – Talán leszakadt a villanyvezeték.
    – Meg a lépcső.
    – Nézze, végül is megtalálta a feljegyzést, nem?
    – Ó, hogyne – felelte Arthur –, megtaláltam. Egy használaton kívüli vécében elsuvasztott, bezárt iratszekrény fenekén volt kiállítva, az ajtón a következő felirattal: Vigyázz! A leopárd harap!"

    (There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Új hozzászólás Aktív témák