Keresés

Aktív témák

  • Zitalein

    csendes tag

    válasz Sick Boy #1 üzenetére

    Tudja-e valaki, nehéz-e kijárni a munkáltatónál, hogy diák öcsém nevén én dolgozhassak. Például a különneműség milyen problémát okozhat. (Észrevennék-e ellenőrzés esetén stb.)
    Az igaz, hogy éppen ma utazok egy másik állásinterjúra is, amihez nagy reményeket fűzök... Drukkoljatok.

    ''Az emberiség legnagyobb tragédiája az, hogy a cinizmusról rendszerint kiderül, hogy bölcs elôrelátás volt.'' <b>yotta</b> In: http://www.kozkincs.hu/node/1784852

  • Never George

    csendes tag

    válasz Sick Boy #1 üzenetére

    Hello!
    Engem ez a dolog nagyon érdekelne! Látom hogy adatrögzítés meg, csomagolás, meg ilyenek, de ezek tényleg vannak is? És van valami regisztráció ott helyben? És mennyi lóvé a belépés? Mert tuti 4-8000 Ft ugye? Mert én már megszívtam egy pár ilyet! 19.000 Ft-om bánja a pesti ''dolgozzon otthonában, szabadidejében, iskola mellett'' szlogeneket! Nagyon elegem van ebből! Szóval a kérdés, ezt csak te hírdeted vagy ezeket próbáltad is vagy működnek is? Mert életbevágóan fontos lenne! Szó szerint! A barátnőm pl.: épp most akar egyet halasztani és addig munka kellene, vagy nekem suli közben! Kérlek lehetőleg részletesebben válaszolj! Előre is köszike!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

Aktív témák