Új hozzászólás Aktív témák

  • szTotyy

    őstag

    A kezdő játékosoknak egy nagy segítség: Escape from Tarkov Wiki Leginkább a térkép miatt. Elég a keresőbe beírni a pálya nevét, és kiad több forrásból is származó nagyon használható térképeket (érdemes kinyomtatni, vagy telóról nézni míg be nem tanulja az ember).

    Érdemes lehet egy pályára ráfeküdni az elején és azt farmolni, megismerkedni a játékkal. Erre szerintem a Woods a legalkalmasabb kezdőként.

    Engem az utóbbi két hétben nagyon elkapott a játék, előtte csak Ímmel-ámmal játszottam. Még csak 5-ös szintű vagyok, mert leginkább még csak scav-ként hozom ki a loot-ot. Egyelőre Woodson megyek, majd ha már ismerek minden fűszálat és megunom, lépek egy másik pályára.
    Sokszor azt csinálom, hogy a kör elején befekszem egy bokorba és várok (ezalatt ott lehet hagyni a gépet, és bármi mást csinálni :) ) Aztán kb. 20 perccel a vége előtt elindulok, végigfutom a pályát, és összeszedek mindent, pár scavet még lelövök. Szerencsével 80-100k rubelt is össze lehet szedni egy kör alatt. Kezdőknek talán ez nem rossz pénz.

    A nagyon ráérősek meg a Flea merketen is csinálhatnak sok pénzt. Olcsón vesz-drágán elad. :)

    Érdekelne, hogy a tapasztalt, nagy szintű játékosok milyen taktikával mentek kezdőként.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák