Új hozzászólás Aktív témák

  • spank0309

    tag

    Olyan rohadt idegesítő amikor lépten nyomon bejön egy-egy cheaterköcsög, elmegy a kedvem az egész játéktól, és mind olyan helyzet amiből egyértelműen kiderül hogy valamit használ, mert lehetetlen hogy így történjen ahogy. Factory éjjelátó, fullgear, egy helyen gubbasztok egy "bódéban" 15 perce mozdulatlanul mert hallottam hogy mások is vannak bent playerek. És a pali már úgy jön ki a fal mögül hogy azonnal lő, kb. fel se fogta az agyam hogy mi történik nem hogy reagáljon is rá az ember. De ilyen nincs a világon, hogy már úgy jön ki hogy meg is döglök azonnal. Egy az honnan tudta hogy én ott vagyok, kettő honnan tudta hogy azonnal lőni kell, és akkor még az is ott van hogy gyomron lőtt de csak a fejem látszott ki?! Hogy? Több mint másfél éve nyomom a játékot de egyre több az ilyen helyzet hogy értetlenül állok a helyzet előtt felbaszott aggyal, hogy mi a faszért kell ezt csinálni, miért nem lehet "játszani" csak simán, ahogy mindenki más.

    [ Szerkesztve ]

    Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

Új hozzászólás Aktív témák