Új hozzászólás Aktív témák

  • xXx--89

    csendes tag

    Most vettem meg a játékot, kb. 3 óra játék után írom ezt a hozzászólást. Én nem ajánlom, hogy megvegyék MOST a játékot, később lehet jobb lesz de most ne. Tudom hogy ott a kíváncsi vágy mint bennem is volt a hype és hogy fúú realisztikus meg így lehet modolni meg úgy. NEM. Ez így szép és jó, de mikor bemész a pályára és egy nagy csalódás. Eleve a grafikát egy kicsit szebbnek láttam videón keresztül de ez lényegtelen most, de olyan lagok vannak hát komolyan mondom az agyam eldobom, mesze nincs a realisztikusághoz ha ezt megoldják vagy nem biztos hogy lag vagy lehet ilyen a játék de amikor azért rá küldtem egy fél tárat a pisztolyal az ellenre és még ált tovább úgy hogy ő állt végig egy helyben úgy kb. 5m-re volt tőlem 100% találatokkal. Mondom "az faxa, lehet a server hibája" ugyan ez a map csak máskor. Faxit hátulról késeltem 5mp-ig!!!! folyamatosan abba hagytam mondom elé megyek már hogy most befagyott a server vagy mi van oda fordul azt lelő jaaaaa hát akkor any*d. Vagy ilyen lesz a játék végig ami rohadt nagy átverés vagy csinálnak vmit nagyon gyorsan, mert ez így játszhatatlan és kibaszás az emberekkel. Félek attól hogy szerintem semmilyen open world nem lesz benne vagy ha az is ne stalkeres stílusúra kell gondolni csak ez a mézes madzag. Legszívesebben visszakérném a pénzt. De most már megvettem úgyhogy ne legyen igazam. Kiváncsian várom mi lesz belőle. Ja és attól hogy faxán lehet modolni a fegyvert meg minden tökre értelmét veszti amikor egy survival a játékmenet végig. Leszarod hogy mivan a fegyveren csak legyen vmi. Szal szerintem rossz irányba megy a játékmenet. Stalkeresre kellet volna multi nélkül. Mert itt most a campelésen van a hangsúly. Csapatba nem próbáltam de láttam videót róla meg se tudták ismerni egymást és lőttek egymásra nem egyszer vmi megkülönböztető jel vagy vmi kellene.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák