Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satariaaa

    tag

    válasz Zorrolaci #368 üzenetére

    Szia! Köszi a tippet, ilyesmibe gondolkodnék kb, bár most máson is agyalok! Kipróbáltam most a géppel, hozzákötöttem RCA kábellel a hifit a hangkarihoz, Auxra váltottam a hangfalakat meg be a hifibe! Közel és távol nem szólt úgy, ahogy áradoztam róla az előző hszben, konkrétan egy nagy kalap szar volt az egész! Nyilván a 600forintos, gané kábel sem segített sokat! Amit a hangkarihoz adtak az pl aranyozott, de az az RCA-t 3.5re alakítja tehát azzal nem tudtam próbálkozni! Ez az Asus viszont rendelkezik műveleti és fejhallgató erősítővel, amit igen csak elfelejtettem, emiatt gondoltam, hogy mi lenne akkor, ha direktbe rátolnám a hangfalakat? Szerintetek? Csak azt nem tudom hogyan! Ugye mindkét hangfalnak van két két kábele, de semmilyen csatoló nincs rajta. Az ugye két hangfalnál összesen négy kábelt jelent! A hifibe van ugye ilyen nyitható cucc, amibe betolom a pucér kábelt, visszapattintom és kész! A hangkarin RCA, két 6.3-as egy aux és egy digitális kimenet van! Nah ez hogyan tudna összeállni?

Új hozzászólás Aktív témák