Új hozzászólás Aktív témák

  • LouiS22

    veterán

    válasz joergie #696 üzenetére

    a Gránitos bankszámlám utolsó 8 számjegye unaúgy 8 darab 0, ahogy az OTP-s bankszámláknak

    Azt állítottad, hogy azért van a két bank között azért van kapcsolat, mert a számlád 8 darab nullára végződik és ez az OTP-nél is így van.

    Nézzük a példát, bár eléggé világosan le volt írva, hogy miért van így.

    2*8 a számlaformátum: 12345678-12345678 - ez 2*8 mező. Ha a bekérő form, akármi 3*8, akkor vagy kitöltöd az utolsó rovat nyolc számhelyét nyolc darab nullával, vagy üresen hagyod. A végeredmény ugyanaz. (lásd a te példád: nyolc nullára végződik a számlaszámod). De ez így van egy sima OTP-s számlaszám esetében is, vagyis a nyolc nulla semmilyen formában utal kapcsolatra.

    De ahogy korábban is írtam, például az OTP alszámlát azonosít a harmadik 8-as mezővel.

    De ha van mondjuk jelzáloghiteled, akkor az is egy ilyen alszámlán lesz. Nekem pl. 17-re végződik ez az Unicreditnél, sőt, ők pl. 3*8-as számlaszámot használnak.

    Egyébként itt láthatod a Gránit Bank tulajdonosi szerkezetét: [link]
    Jól láthatóan itt sem látszik semmiféle kapcsolat.

    Banki szempontból persze kapcsolatban áll a két hitelintézet, nyilvánvalóan kereskednek egymással, nyilvánvalóan van pénzmozgás Gránitos számla és OTP-s számla között, tagjai a Bankszövetségnek ésatöbbi.

    De te egy "szoros kapcsolatról" beszéltél (idézet tőled).

    Nem kötözködés volt, de ha tényként írsz valamiről, akkor támaszd is alá, ha meg tévedtél - előfordul, emberek vagyunk - akkor ma tanultál valamit és már megérte felkelni. Nem flamekeltés volt a posztom, csak segíteteni szerettem volna megérteni valamit. :R

    [ Szerkesztve ]

    Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Új hozzászólás Aktív témák