Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz eami #76213 üzenetére

    Tökéletesen értem az "akciót". Szerintem már nagyon tágan értelmezitek a topik lényegét... Értem ezt az egészet, amit itt is leírtál, csak azt nem értem mit keres itt? Ha majd, valamikor valakik felteszik hirdetni a nekik nem kellő kuponokat az apróhirdetés téma, ami nem ide való (tudtommal a fórumokon belül nem szabad apróhirdetni sem). Ha meg azt mondod ezért vegyünk VGA-t az meg nem best buy kategória.

    Ez nem olyan, mint az általad említett AMD Silver kupon, mert ott direktben eléred az akciós ajánlatot ha gyors és ügyes vagy. A fent említett "akció" meg elérhetetlen azaz szvsz felesleges említeni is, ezért nem értettem mit keres itt.

    Egyébként privátban kértem már, hogy fórumon se szólj hozzám, nehezedre esik megérteni ezt a kérést? Csak mert privátban letiltottalak és a fórumokon folytatod az élcelődést.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák