Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz echterion #141215 üzenetére

    A bolygóra tolt termékek zöménél be kell nyelni valamit, max nem tudsz róla. Ellenben lehetsz tudatosABB vásárló. Senki nem kényszerít rá, hogy Day1 játssz a Starfield-del, hogy 40xx kártyát vegyél, vagy, hogy egy 90 órás játékhoz majd megvedd méregdrágán a 4 órás story DLC-t.

    A gamerkedés LUXUS (a PC gaming a high-end felé meg főleg az), de mégis lehet okosan is művelni (nem, nem úgy ahogy én!). Venni egy konzolt, mellé Gamepass, vagy PS+ aztán szarni bele a framekbe, meg a felbontásba, van ami van, azzal is életed végéig mosolyogva ellehetsz. (Esetleg Steam Deck + dokkolva.)

    Vaagy... lehet venni fillérekért hasznát'üzletit' és azon tolni a 10+ éves címekkel olcsóé'.

    Hétvégén volt nálam egy ürge. A laptopjától ti a világból kimenekülnétek, nekem meg 1.5 napomba telt mire összekanalaztam. Az értéke annak a romnak 20.000 Ft erősen jó szándékkal. És tolja rajta 720p-ben a Most Wantedet, meg a CoD4-et, meg ilyesmiket melója után és totál boldog. Normál körülmények között elzavartam volna a francba, de nejem barátnőjének a férje, így le kellett nyelnem a szopástengert.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other. - Az atomháború szörnyen unalmas.

Új hozzászólás Aktív témák