Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz vorosmarti #125558 üzenetére

    A Zeldán kívül én is csak tátott szájjal nézem milyen játékok ezek 2019-ben.
    Az Ubit divat szidni ugyan azért a játékokért de akkor a Mario meg a többi? Ráadásul ezek úgy néznek ki mint az Indie címek. A több éve lejárt címek újra kiadására? (Skyrim,Doom,stb..)
    Jó persze, gyereknek meg retrózásra tökéletes, de azért ilyen dárga és gyenge konzolt venni szerintem sok.
    Plusz mondják is hogy kézi konzolnak nagy.

    (#125554) cskamacska
    A fizikai adathordozást, régi címekkel való szenvedést és a jogok miatt már most fel se lelhető játékok/filmek miatt, a "virágbolt" az egyetlen megoldás jelenleg. De ott nagyon szépen megvannak csinálva.Igaz ez csak PC-t érinti, régi konzollal támogató háttér nélkül nem tudom mi lesz.

    A Playstation Store amúgy folyamatosan fejlődik, annyira nem is szar már, igaz a Steam mellett el is bújhat.
    Vagy pár éve láttam havernál, na akkor még tényleg nagyon szar volt, ahhoz képest már ég és föld.
    De ők jelenleg az aktuális dolgokra fókuszálnak: Jelenlegi akciók egyből ott vannak, Pre-Order és éppen megjelent újabb nagyobb AAA címek is ott vannak egyből.
    A műgyűjtők meg le vannak tojva! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák