Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz i2k #125402 üzenetére

    Egyetértek. de amíg a Pokolba vezető út pénzzel van kikövezve, nem érdekli őket.
    Majd ha gáz van menesztenek pár vezetőt, kirúgnak egy halom embert/bezárnak stúdiót és próbálják ezekkel a lépésekkel elhitetni a befektetők és a nagyközönség felé, hogy ezentúl másabb lesz minden. Ja hogy ez korábban se működött? Csakazért is ismétlik.

    Bármi is lesz, a korábban elvesztegetett tehetséges fejlesztőket, stúdiókat semmi sem hozza vissza (Westwood Studios, Blizzard North, Maxis, és tetszés szerint sorolható még).

    Ráadásul szövevényes jogi dolgok miatt nemigen látunk digitálisan letölthetően (csak lemezen) olyanokat mint a Freelancer, a NOLF-ok, a Black&White-ok mert ezek és a folytatásaik reménye is a kútba veszett a bezárásokkal stb.

    [ Szerkesztve ]

  • FunPro

    senior tag

    válasz i2k #125402 üzenetére

    Az a problematika, hogy a piac halála nélkül ez nem fog összejönni.

    Ők legyártják a szemetet, a fogyasztó megveszi a szemetet. Ha a fogyasztó nem venné a szemetet, a gyártó nem állítana elő szemetet.

    Csak az a proboléma, hogy ezzel elkéstünk kb. 10 évet. Amikor az első mikrotranzakciós/ládás/dlc-s félkész szennyhullám jött, akkor kellett volna bojkottálni mindet. Akkor alapból elvetik az egész ötletet, és nem jutunk el a mai állapotig.

    Mostmár viszont a bojkottállással elkéstünk. Megteheted, hogy nem veszel játékot egyik ilyen cégtől sem, de ezzel ma már a céget, a piacot nyírod ki, nem pedig az elképzelésüket.

    A befektetőket aztán rohadtul nem fogja érdekelni, hogy mi lesz az ipparral! Ha zuhan a repülő, ők szimplán kiugranak. Ha minden gép zuhan, mennek busszal. És én ezt teljes szívemből megértem! Ha befektetek valamibe, azt várom, hogy minél gyorsabban hozzon minnél több hasznot. Ha én úgy érzem nekem már nem éri meg a dolog, túl nagy a kockázat, én sem cselekednék másképp, szimplán kiszálok a buliból.

    Befektetők nélkül pedig mint tudjuk, nincs AAA cím.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

  • cyberkind

    félisten

    válasz i2k #125402 üzenetére

    Pontosan, nemhiába jött az E.T.-vel az apokalipszis, azt a fost csak azért csinálták meg, hogy a film körül ott legyen és hozza a lét, pár hetet melóztak az egész játékon, nincs semmi meglepő az utána bekövetkezett dolgokon.

    (#125403) Agyzuzo
    Ha olyan játékokat csinálnának mint a Soldier of Fortune és társai akkor igen, de amúgy semmi szükség rájuk (se).

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák