Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunbeast87

    senior tag

    válasz Dilikutya #94401 üzenetére

    Mindenki más és más, nem fogsz két ugyanolyan embert találni, akiknek teljességgel ugyanazok a játékok fognak tetszeni vagy nem tetszeni.
    Mindenkinek vannak furcsa szokásai, Ő például csak nagyon olcsón hajlandó (vagy szeretné) megvenni a játékokat.
    Van, aki az e-cerkáját növeli és nem játszik a játékai 90%-ával és van aki növeli és még játszik is.
    Vannak a "volt már olcsóbb" emberek, a mindenre ötször visszakérdezők, első hsz-t nem elolvasók, minden játékot lefikázók, Steam vs. minden más kliens ami sz@rt kibeszélők...stb,stb. Egyszer már írt is itt valaki egy ilyesfajta jó kis szösszenetet.
    De ettől kerek ez a fórum. :) Ha mindenki ugyanolyan lenne, akkor nem is lenne miről írni.

    (#94402) sixpak: Én vettem, a mai napig nem bánom. Bár az én esetemben már szinte minden kezdte feladni a küzdelmet a régi gépben, így sok mindent be kellett pótolnom. :DDD
    Az ember nem vesz elő egy több éves játékot, mikor sorba jönnek az újabbak, szerintem ez zsákutca.- 10 év lemaradás után belekukkantottam a WoW-ba..Hiba volt. :DDD
    Emellett ami most több éves játék, az lehet fantasztikus a mai napig. Pl. Fallout 3, Skyrim és tudnánk folytatni a sort nagyon sokáig.

    [ Szerkesztve ]

    http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

Új hozzászólás Aktív témák