Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz djculture #61086 üzenetére

    Kár akkor a Batmanért, Rocksteady pedig !kiváló! munkát végzett az első két résszel... marad akkor a Bundled verzió.. amúgy azon merengtem ma épp, hogy miért van az h a kiváló játékok is bundlis sorsra jutnak?! Mármint nem feltétlen baj, csak azért, mert a jó minőségű játékok ára is nagyon zuhan (más termékeknél nem így van, pl egy okostelefon), miért van az hogy pár €-ért, centért dobálják ezeket?! manapság alig vesznek preorderben játékot az emberek, szépen megvárják míg bundlis lesz, és akkor vigyorognak, hogy dagad az akkuntjuk a sok kiváló és drága játékoktól, ami storeban 10x drágább... nagyon hamar elértéktelenednek a játékok steamen, ez csak azért baj, mert nem maradnak fenn a nevek, most biztos az jönne, mert nincs minek fenn maradni, pedig igen is vannak jó címek... ("ezt osztogatták vgahoz kuponként, gyorsan végigjátszottam, vagy nem is mert a sok bundlis játék mellett nincs rá idő, vagy észre sem vettem hogy ez nekem megvan" szinten)
    gondolom te azért vagy ilyen véleményen az új Batmanről mert nagyot csalódtál benne, 1-2ezer forint az nem sok, többszörösét veri el a mindennapokban dohányra, szórakozásra egy adott ember

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák