Új hozzászólás Aktív témák

  • Solymi81

    aktív tag

    válasz echterion #131697 üzenetére

    Wow, talán mert a körülötted lévők ismernek és hasonló lehet a gondolatmenetük?
    Ha ezt én megcsinálom a körülöttem lévőkkel, ugyanez lenne az eredmény.

    "Ugyanez vonatkozik a 48-56-os megjegyzésemhez, mert kb. semmi köze a rasszizmushoz, ezért ebbe belekeverni tájékozatlanság vagy erőteljes csúsztatás, majd te megválaszolod, ha akarod, hogy szerinted melyik kategória. De ha időd és kedved engedi, akkor azt is leírhatod, ugyan milyen korreláció van e két történelmi esemény és a blm között."

    Az összehasonlítás nem a rasszizmusra vonatkozott, hanem Crus azon megjegyzésére volt egy erősebb vonatkoztatási példa, hogy anno a fennálló helyzet elleni csendes, békés és nyugodt tüntetésekkel ezek az események valószínűleg nem következtek volna be. De természetesen az összes többi példából (összesen 6) csak ezt a kettőt tudtad kiemelni, miközben kb. egy volt az ami a rasszizmus elleni tüntetés volt.

    "És vajon mi a válasz a kérdésedre, mert a kérdésedet sem ismerem, így az utalásod tárgyát sem tudom, maximum feltételezem. És még te beszélsz utalásokról meg "nagy büdös semmi"-kről. "

    Akkor meg a fenére reagáltál előzőleg vagy legelsőnek?
    Látod, sima troll vagy te is aki pöffeszkedik a székében és azt hiszi, hogy humoros vagy hogy most jól megmondtad.
    Ennyi erővel válaszolhattál volna arra is, hogy az eredeti, legelső kommented mire vonatkozott, de nem.
    Crus is feletted áll ezen a téren.
    Szóval itt te vagy az aki tolja folyamatosan a nagy büdös semmit.
    Úgyhogy veled sztem be is fejezem a parttalan beszélgetést, mert alkalmatlan vagy rá, tipik toxikus fórumozó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák