Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    Fejezzük abba a topik abbabefejezős vitát, hogy indulhasson az topikabbafejezős abbafejezős vita :D.

    Beszéljünk inkább arról, hogy mennyire jó játék a Stories Untold és hogy kár kihagynia bárkinek is.

    Most volt időm a hét végén erre a gyöngyszemre. Kicsit féltem tőle, mert a horror nem igazán az én műfajom, viszont megkapta azt a taget is a Steamen. Szerencsére nem volt fosatos, inkább csak hátborzongató egy kicsit.

    Aki nem ismeri: (szerintem) lényegében egy visual novelről van szó, amibe a megszokottnál picit több interakció szorult. Ugyan rejtvényeket kell megoldani, megsem azok miatt nagy a játék, hanem a sztori a lényeg. Ajánlott egy helyben végig tolni a játékot, kb. 2-2,5 óra alatt kivitelezhető is. Pont elég hosszú és itt látszódik. Az eleje picit lassan indul, de aztán magábaszippant.

    Akcióban 2,5 € Steamen amiért kár lenne kihagyni.

    Azért reklámozom csak picit a játékot, mert nekem ha nem dobja fel a whatshouldisteam, akkor lehet még jóideig nem nyúlok hozzá (Monthlyból 'esett' tavaly BTW).

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák