Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz micafighter #111418 üzenetére

    Jah, de meg tudom érteni a modikat. Crytek periodikusan jön a hülyeségeivel, a hozzá hasonszőrűek vannak olyan balfaszok hogy ráugranak, aztán utána mit lehet kezdeni 80 hsz értelmetlen fingreszeléssel.
    Anno szívesen láttam volna Crytek mellett még 3 triggervitézt tempbanán kúrán, de akkor meg azok kapnák meg a PH! Mártír rangot plusz 300 hsz fölösleges nyávogás mellett. Azért csak nem vagyunk Koreában, hogy az illetékesek 4 év átnevelő tábort jegyezhetnek elő a rászorulóknak.. bár szükség az lenne rá. :P

    Pedig sokkal szívesebben olvasnék arról, hogy pölö a konzol fanok saját lelki nyomorukról állítanak ki bizonyítványt az exkluzívok éltetésével, miközben egy Killzone egy Halo-val megtoldva sem ér fel a totál indie Killing Floor bokájának feléig sem fegyver kezelésben és a lövések leadásának élményében. ;]

    Vagy hogy miért nem indítunk lelkisegély szolgálatot Ayoék kedvéért, mikor a Switch system seller játéka nem tudja tartani a cinematic 30FPS értéket, Wii U-n meg pláne.
    A játék egyébként nem rossz Zero Punctuation - Nintendo Switch & Breath of the Wild, de ha Nintendo fanok előtt kicsúszik hogy nem a játéktörténet eddigi legjobbja, hát menten elvágják a torkod ;] The Jimquisition - Weapon Durability, Fanbase Fragility

    Illetve ha már anno Doom eredményekkel riogattam Vulkan alatt az nVidia fanboyokat, meg cyberkind AMD utálatát is csúcsra járassam, de leginkább némi információért kuncsorogjak a téma felől, beteszek egy tavaly nyári kellően elfeledett teszt eredményt a mai középkat grafkártyák vs régi gépek, és azoknak kihajcsaje a gépvasat kérdéskörében:

    GTX 1060 vs. RX 480 in 6 year old AMD and Intel Computers

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák