Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GerykO

    aktív tag

    válasz pH03N1xM #8649 üzenetére

    Hidd el, ha lenne optikai, vagy legalább koax bemenet az erősítőn, használnám is. :K De mivel az erősítő képességeivel tökéletesen meg vagyok elégedve ezért biztos nem cserélem le (Yamaha natural sound RX-V393RDS + Yamaha hangfalak+aktív Yamaha mélyláda) :C Igaz hogy csak pro-logic hangzást tud magától, de igazából az 5x5ös szobámba tökéletes a 82 centis Sharp LCD tv mellé. Így is előfordul, hogy anyám bejön megnézni egy-egy filmet, és az akciójeleneteknél nem egyszer felpattan, vagy félrekapja a fejét, hogy mi van oldalt, vagy a barátnőm dettó... (pl: Legenda vagyok alatt, amikor már majdnem megvan a szarvas, és jön az oroszlán oldalról, na ott eddig mindenki azt mondta, hogy most majdnem szívrohamot kapott... ha mellé 3D-s projektor lett volna ki is ugrottak volna az ablakon :DD )
    Amúgy igazából amint kijönnek végre a FusionAPU-k akkor már cserélem is le a K7-es rendszerem, csak a fogyasztás miatt, mivel amire kell bőven elég ez is, csak a Coolink Bat-et is kezdem hangosnak tartani, meg a vinyókat is. :U Viszont még nem tudom, hogy mini-ITX rendszerben találok-e értelmes áron megfelelő felszereltségű/hűtésü lapot, vagy micro-ATX méretű lapra kell építenem. :U A tapasztalataimat meg azért írtam le, mert véleményt kértek az adott hangkártyáról. :R

    [ Szerkesztve ]

    Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

Új hozzászólás Aktív témák