Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz devil-k #31514 üzenetére

    Dehogynem ostoba, de már tudom, hogy miért.

    És nem film, csak VIDEÓK-on belül futnak a Music Videos. TV-be nincs kötve TV adás, így nincs zenetévé se, néha pedig jó lenne háttérben. Szóval:

    1) Youtube-ról letöltöttem 200 videóklippet Free Youtube Download-al, beállítva, hogy töltse le a borítókat is, gyakorlatilag jobb gomb bal gomb 200x.
    2) MP3-tag progival kiszedtem a thumbnaileket az MP4 fájlokból, jpg átnevezve tbn-re.
    3) Mivel music videos a Kodinál egyet jelent a koncertfelvételekkel, így nincs is szinte semmilyen opció, hogy online megtalálja a zeneszámokat, szóval marad a lokális NFO.
    Erre kell egy XBMC music video XML creator, mert ugye kodi alapból ostoba.
    4) NFO megvan, Thumbnail megvan, MP4 fájlok megvannak, VIDEOS-nál hozzáadod a mappát, az felismeri.

    Na és nálam ezen a ponton szakadt el a madzag, mert ugye optimista lévén előzőleg beraktam a 200ból 100 fájlt, hogy akkor felismerje magától, és nekem ennyi lesz. (%Artist% - %Title%.mp4)
    De 100ból felismert 20-at, és magának generált képeket mind a 100ról, de használhatatlanul rosszakat.
    És persze hiába szedtem ki a forrást, és töröltem a médiatárból is, ezek a thumbnailek benne maradtak Textures13.db-ben, és a Thumbnails mappában.
    Erre pedig van egy python script (mert ugye Kodi ostoba), hogy kiszedje azokat amiket keresek, de valamiért nem igazán akar működni, szóval mérgemben töröltem a Textures13.db fájlt és a Thumbnails mappát.

    De a lényeg, hogy Kodi ostoba, de vannak okos emberek akik próbálják okosítani, de qrwara nem hagyja magát. :)

    És amúgy ha valamit kitörölsz (mmint fájlt külső programmal) akkor kodi megintcsak ostoba alapból, és nem ismeri ezt fel, hanem ott marad amíg rá nem kattintasz, vagy nem üríted a médiatárat. De okos emberek csinálták WatchDog-ot, ettől függetlenül azért médiatár frissítésekor mikor átnéz minden fájlt, azért qrwara lehetne benne annyi, hogy az ilyen törléseket felismeri legalább alap szinten (ha mappa mérete csökken, vagy nincs meg a mappa, akkor ellenőrizze le)

Új hozzászólás Aktív témák