Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slashing

    senior tag

    válasz zsigus #13020 üzenetére

    az elején én is így csináltam aztán elegem lett az egészből aztán átálltam a külső scrappere, ha már nfo-val kell bűvészkedni akkor bűvészkedjen vele egy külső program. Mikor a prot.hu-t használtam + nfo-ban link még akkor is kihagyott az xbmc 10+ film scrappelését, rohad idegesítő volt mire rájöttem hogy valójában nem én vagyok b.... hogy nem jelenik meg minden film hanem csak úgy valami oknál fogva nem minden filmet scrappel le. Pedig mindig a Port.hu-ról vettem a magyar és a külföldi filmcímet is rendes könyvtár név rendes fájlnév egyiknél sincs rílíz csapatnév meg xvid stb utótag aztán mégsem találta meg mindet és keresgélhette az ember hogy melyiket nem találta meg aztán azt manuálisan néha több oldalnyi találatból kikeresve kellett újra scrappelni.

    Egy hátránya van az egésznek hogy most imdb-ről szedi a külső program így angol a leírása de ezt magam megcsinálom mindig ahogy berakom a filmek mappába. Persze az elején sok filmet kellett egyszerre de ma már egyesével kell ami még mindig gyorsabb mintha xbmc-n bellül bűvészkednem kellene, ráadásul egy újratelepítés kész rémálom ha újra akarja scrappelni az összes filmet.

    (#13022) zsigus

    Nah akkor lehet félreértettem, mert én arra gondoltam hogy te úgy gondolod hogy mindig a film mellől nézi az adatokat ami azt eredményezi hogy lassabban fut.(nekem amúgy ez lenne a jó nem az hogy a D: meghajtórál átpakolja a C: meghajtóra is és kvázi kétszer foglalja a helyet...)
    De egy előnye még így is van mégpedig a backup ha valami van akkor pillanatok alatt újra ott van ugyan úgy minden ahogy elötte. Persze ott van az xbmc belső exportja is de én azt csak egyszer használtam és valamit nagyon szarul csináltam vagy csinálta a program mert nem lett jó.

    [ Szerkesztve ]

  • bozsozso

    őstag

    válasz zsigus #13020 üzenetére

    Hiába van mellette nfo akkor sem kérdezi meg, de akkor valószínű, hogy azért mert már előzőleg volt ilyen.

Új hozzászólás Aktív témák