Új hozzászólás Aktív témák

  • peternac

    tag

    help please
    valaha valakinek sikerült már megváltoztatni a support segítségével az Epic Games accountján lévő email címét?
    a problémám az, hogy anno PS-en kipróbáltam a Fortnite-ot, akkor generált egy Epic Games fiókot első belépéskor, majd ehhez az Epic Games fiókhoz hozzákötötte a PSN fiókomat
    aztán valahogy ez alatt a genrált Epic Games fiók alatt be lett állítva egy email cím (lehet, hogy én voltam, már nem emlékszem :DDD , vagy valami valamikor odagenerálta?)
    és fogalmam sincs, hogy mi ez az email cím
    ha belépek ebbe az Epic Games fiókomba a PSN accountom segítségével, akkor csak az email cím első és utolsó karakterét látom +@gmail.com
    nem tudom verify-olni az accountot sem (kb. minden művelethez verified email kell), mert erre az ismeretlen email címre mennek ki az email-ek
    nem tudom leszedni a PSN fiókot sem erről az Epic Games accról, mert ahhoz szintén email kell...
    Epic Games supportnál több ticketet is nyitottam már, a vége mindig ugyanaz, hogy küldtek az email címre egy kódot, erősítsem meg :W (holott úgy kezdem a leírásban, hogy nem tudom, hogy mi ez az email cím és nem férek hozzá)
    a fiókhoz tartozó Fortnite/Fall Guys/akármi progress nem érdekel, a fiók amúgy tök üres, nincs rajta semmi, tőlem törölhető is, csak a PSN accountomat akarom róla leválasztani
    szóval valaki járt már sikerrel?

Új hozzászólás Aktív témák