Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peugeotmate

    őstag

    Hétfőn (2010.03.08-án) eltűnt egy (gyárilag kártyafüggetlen, logómentes) Nokia 2330 classic Budapesten (VIII. kerületben)! A telefon addig a pillanatig karcmentes, fóliás állapotban volt! Nagy eséllyel már eltulajdonították, ugyanis a hívott szám már nem kapcsolható (hétfőn és kedden még kicsöngött)! Tudom, hogy szinte semmi esély nincs arra, hogy viszontlássam, de nem ismerek lehetetlent... :)
    Szóval ha valaki/valahol valamilyen okból kifolyólag találkozna egy ilyen telefonnal (gyanús körülmények között), akkor kérem kukkantsa már meg az IMEI számot!
    Telefon IMEI száma: 358227033887461

    És aki úgy érzi, hogy jelenleg nála van ez a telefon, akkor azzal is hajlandó vagyok tárgyalni! A megtaláló jutalomban részesül(het)!

    Aki információval tud szolgálni az írjon PÜ-t vagy a peugeotmate@gmail.com-ra!
    Köszönöm előre is!

    meg

  • peugeotmate

    őstag

    Sziasztok!

    Ma (2012.szeptember 7-én) délután eltűnt, vagyis inkább elloptak egy Nokia e71 típusú készüléket. Fehér színű (az angol billentyűzet illetve a középrész), normál állapotban volt. A készülék kártyafüggetlen, Pannonos kártya volt benne. Thaiföldi gyártású! A XXII. kerület (Budafok) és a VIII. kerület közti útvonalon lophatták el.

    IMEI száma: 352710041428168

    Bárki, aki találkozik vele, értesítsen privát üzenet vagy e-mail (peugeotmate@gmail.com) formájában!

    [ Szerkesztve ]

    meg

Új hozzászólás Aktív témák