Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Pepe_

    csendes tag

    válasz Alteran-IT #2028 üzenetére

    Nálunk a családban csak én vagyok ilyen "vájtfülű", ha valaki, hát én meghallom ha valami nem olyan mint kéne. :)
    (Itthon a házban a távirányítóval kikapcsolt klímák beltérijeinél is a család semmit nem hall, én meg hallom a magas frekis sípolást :D )

    Hétvégén direkt meghallgattam mindhárom régi EliteBook-om (8530p, 8560w, 8770w) ((SATA SSD-kkel)) , és azoknál én sem hallok semmit. Lehet kifogtam ezeket. :DDD
    Sőt van még egy 8530p a családban, annak sincs hangja.

    Úgy látszik a ZBook G5/G6 -nál erre kevéssé figyeltek.
    Egyébként a ZBook érzésre visszalépés az EliteBook Workstation-ökhöz képest, mivel azok szálcsiszolt alu LCD fedlappal, és fém hátsó takaróajtóval voltak. A ZB meg full műanyag.

    Sajnos arra nincs lehetőség hogy meghallgassak több gépet, így valószínűleg marad ez, és majd a néma csendes éjszakai munkáknál nem hajolok oda hallgatgatni a gépet. :)

    Elkezdtem figyelni az SSD-k hőmérsékletét:
    A desktop gépemben a rendszer alatt 53C körül üzemel a Samsung 860.
    A G6-ban szintén valahol 52-55 körül mozog a rendszer és 48 körül a másodlagos SSD
    Ha így marad akkor csak nem lesz nagy baj. :) Majd az archíválásra jobban figyelek. :)

    Gigabyte Z370 HD3P, Intel Core i7-8700K, Kingston HyperX Predator 3200Mhz DDR4 (2x8GB), Gigabyte AORUS GeForce® GTX 1060 6G, Antec P280, Zalman ZM770-XT, Samsung SSD 960 EVO NVMe M.2 250GB, 19Tb WD Red, Leadtek PVR3000

Új hozzászólás Aktív témák